Päikeseenergia süsteem smartflower POP+

alates 17 700  10 900  + KM
Kategooria:
Tootja: smartflower

Soodushind kehtib ainult laos olevale kaubale.

Omadused

  • Puhas päikeseenergia isegi pärast päikeseloojangut
  • Kõrgetasemeline tehnoloogia ja arukas konstruksioon, ilmastikukindel, suure tootlikkusega ja pika kasutuskestusega
  • Võrgutoitega ja võrgutoiteta, kaks salvestussuurust
  • Varusüsteem elektrikatkestuste ajaks
Allahindlus!
POP_oceanPOP_porcelainPOP_pearl


Nautige päikeseenergiat. Ööpäevaringselt ja elektrivõrgust peaaegu sõltumatult.

Vali oma smartflowerile sobiv värv ning vaata seda eri nurkade alt smartflower 360º animaatori abil!

TOOTKE ENERGIAT, SALVESTAGE ENERGIAT: ELAGE NAGU SOOVITE.

SF_POP+_no cover_COATED

Puhas päikeseenergia alati, kui seda vajate – seni on see olnud teostamatu unistus. Nüüd oleme selle unistuse täitumisele lähemal kui kunagi varem, sest smartflower POP+ suudab päikeseenergiat väga efektiivselt elektriks muuta ja suudab seda ka piisavas koguses salvestada.

Seade on täielikult integreeritud uuenduslikku kõikehõlmavasse päikeseenergiasüsteemi, mis töötab lihtslt seinakontakti ühendamisel, nagu iga tavaline majapidamisseade. Kas võrguühendusega versioon salvestusmahuga 2,3 kWh või täiesti sõltumatu võrguväline versioon salvestusmahuga 4,6 kWh. PV-moodulite arukas jälgimisfunktsioon tagab, et süsteem kasutab igal kella- ja aastaajal päikese energiat kõige efektiivsemal viisil, laadides pidevalt akusid. Nii saate nautida ka pilviseid päevi, ilma et peaksite energia pärast muretsema.

Väärtuslik energia esimesest kuni viimase päikesekiireni – kas koheseks kasutamiseks või salvestamiseks.

popplus-graph.en

AUTONOOMIA KUNI 100%

Graafikult on näha, et smartflower POP+ genereerib tunduvalt rohkem energiat kui päeva jooksul kasutatakse. See energiaülejääk salvestatakse ja seda saab kasutada tipptarbimise perioodidel, pilvise ilmaga või hommikuti.

Jälgimine – Juurdepääs süsteemi kõige olulisematele andmetele

Kui teil on isiklik juurdepääs jälgimissüsteemile, siis saate pidevalt jälgida antud hetke tootmis-, salvestamis- ja tarbimisnäitajaid. Süsteem võimaldab teha ka mitmeid erinevaid kohandatud seadistusi.

TARBIMISNÄITAJATE ÜLEVAADE

Menüüs „Consumption“ (Tarbimine) registreeritakse andmeid teie energiaallika kohta. Päikesepaistelistel päevadel varustab smartflower POP+ teid elektrienergiaga otse ja täiendab samal ajal energiavarusid. Tarbimise tippaegadel, näiteks keskpäeval, kasutatakse energiaga varustamiseks akut, et katta suuremat energianõudlust automaatselt. Õhtuks on aku piisavalt laetud, et katta öine ja päikeseta hommikutundide energiavajadus. Kui aku on tühi ja on veel piisavalt päikeseenergiat, võetakse energiat võrgust täiesti automaatselt, et teie elektrivarustus oleks alati tagatud.

smart_monitoring1

NII TOODAB SÜSTEEM ENERGIAT PÄEVA JOOKSUL

Süsteemi väljundvõimsust dokumenteeritakse menüüpunktis „Solar output“ (Päikeseenergia võimsus). Elektrivõimsuse tootmine algab esimeste päikesekiirtega ja saavutab tänu nutika jälgimise funktsioonile kiiresti konstantse tippkoormuse. smartflower POP+ on tänu sellele võimeline tootma otse suure osa teie energiavajadusest ja hakkab suhteliselt varakult laadima akut. Kui aku on täis ja toodetud energiat tarbitakse vaid osaliselt, hakkab süsteem saatma üleliigset energiat elektrivõrku. Teid hoitakse salvestatud andmete iganädalaste, igakuiste ja iga-aastaste analüüside tulemustega hästi kursis, nii saate oma süsteemi töötulemused täieliku kontrolli all hoida.

smart_monitoring2

AKU LAETUSE TASE

Menüüpunkti „Battery“ (Aku) kaudu on pidev juurdepääs aku laetuse taseme andmetele. Siin saab kiiresti ja mugavalt vaadata akus allesjäänud energia taset ja kui palju on sellest kättesaadav. Menüüpunktis „Settings“ (Seaded) saate koostada ka sõnumi, millega teid teavitatakse, kui aku laetuse tase ületab teatud piirväärtuse. See on suurepärane vahend teie isikliku energiavarustuse optimeerimiseks. Kui kavandate näiteks energiakulukaid tegevusi, näiteks nõudepesumasina sisselülitamist, saate smartflower POP+ abil täielikult katta oma energiavajaduse nii, et olete elektrivõrgust sõltumatum kui kunagi varem.

smart_monitoring3

5 põhjust, miks peaksite ostma smartflower POP +

  • Kõikehõlmav päikeseenergiasüsteem koos integreeritud akuga, ilma suurema paigaldustööta (isehäälestuv).
  • Efektiivne energia tootmine: kuni 40% suurem võimsus tänu uuenduslikule nutikale jälgimisele, mille korral energianõudlus täidetakse täpselt siis, kui see on vajalik.
  • Tänu nutikale jahutusele ja nutikale puhastamisele vähenevad üldised soojusest ja saastest tingitud kaod kuni 15%.
  • Ideaalne lahendus, kui katusele paigaldamine ei tule kõne alla (võimatu paigaldada, esteetilistel kaalutlustel, üüripinna tõttu): smartflower POP-i saab paigaldada aeda ja ära kolides kaasa võtta.
  • Toodetud Austrias, kõrgeima kvaliteediga ja parimate tugiteenustega kohalikelt edasimüüjatelt.