Päikeseenergia süsteem smartflower POP

alates 12 800  + KM
Kategooria:
Tootja: smartflower

Soodushind kehtib ainult laos olevale kaubale.

Omadused

  • Kõik-ühes päikeseenergia lahendus ilma suurema paigaldustööta (isehäälestumine)
  • Efektiivne energia tootmine: kuni 40% suurem võimsus tänu uuenduslikule nutikale jälgimisele, mille korral energianõudlus täidetakse täpselt siis, kui see on vajalik.
  • Tänu nutikale jahutusele ja nutikale puhastamisele vähenevad üldised soojusest ja saastest tingitud kaod kuni 15%.
POP_lavenderPOP_berryPOP_amber


 Vali oma smartflowerile sobiv värv ning vaata seda eri nurkade alt smartflower 360º animaatori abil!

NUTIKAS KASUTAMINE

smartflower POP tarnitakse kõik-ühes komplektse süsteemina ja selle saab kasutusele võtta ühe tunniga. Selleks ei ole vaja mingit keerukat montaaži: süsteem kinnitatakse teie valitud kohas poltidega tugevasti aluspinna (või betoonvundamendi) külge. Süsteem on ette nähtud maksimaalse jõudluse saavutamiseks (vt ka nutikat jälgimist, nutikat puhastamist ja nutikat jahutamist) ning seda on lihtne kasutada ja hooldada. Süsteem tagab usaldusväärse elektrivarustuse kogu päeva jooksul.

NUTIKAS JÄLGIMINE

Päikesepaneeli moodulventilaator liigub astronoomilise juhtimissüsteemi abil sõltuvalt päikese asendist horisontaal- ja vertikaalsuunas ning seda isegi pilvise ilmaga. See tagab kogu päeva jooksul optimaalse joondamise päikese suunas täpselt 90° nurga all isegi talvel, kui päike on madalal horisondi kohal. Tulemuseks on: hoolimata väiksemast ruumivajadusest kuni 40% suurem võimsus võrreldes tavalise katusele paigaldatava süsteemiga, mis on päikese suhtes ideaalses asendis ainult mõned tunnid aastas.

SMF_POP_300dpi_rgb9

NUTIKAS PUHASTAMINE

smartflower POP puhastab ennast lihtsasti tolmust või lumest, end automaatselt kokku ja lahti pöörates. Nii minimeeritakse energia tootmisel tavaliselt esinevad kaod (kuni 5%).

cleaning_flowe

NUTIKAS JAHUTAMINE

Kuumad moodulid annavad vähem elektrit kui jahedad moodulid. 10 °C võrra kõrgem temperatuur tähendab 5% võrra väiksemat tootlikkust. smartflower POP moodulid on alati tagantventileeritavad – kuum õhk ei saa moodulite konstruktsiooni tõttu koguneda. See tähendab, et need on 10–20 °C võrra jahedamad ja annavad 5–10% suurema võimsuse kui katusepealsed süsteemid.

NUTIKAS OHUTUS

Pidevrežiimil töötamisel jälgivad andurid pidevalt tuule kiirust. Kui tuule kiirus ületab 54 km/h, pöördub smartflower POP kahjustuste vältimiseks automaatselt ohutusse asendisse. Kui tuule tugevus suureneb kiiruseni 63 km/h või üle selle, võtab smartflower POP sisse oma järgmise ohutusasendi, mis on sama kui öine asend. Andurid jätkavad töötamist, ning kui tuul väheneb, voldib süsteem end täielikult lahti ja taastab oma elektrit tootva päikest jälgiva asendi.

sipo-all

NUTIKAS MOBIILSUS

Oluline eelis võrreldes fikseeritud katusepealsete süsteemidega: smartflower POP on mobiilne! Kui kolite mujale, võtke oma isiklik päikeseenergiasüsteem lihtsalt kaasa. smartflower POP-i koost lahti võtmine on sama lihtne kui oli kokkupanek: keerake lihtsalt neli ankrupolti lahti ja viige süsteem mujale. Ja maapinna algse seisundi saab loomulikult lihtsalt taastada.


Lihtne nagu tavaline majapidamisseade – maailma esimene kõikehõlmav päikeseenergiasüsteem

Oleks ju tore, kui igaüks meist suudaks oma õuel toota kogu endale vajaliku puhta energia. Ja veelgi toredam, kui seesama fotogalvaaniline süsteem oleks lihtsalt pistikuga seinakontakti ühendatav, nagu kõik muud tavalised majapidamisseadmed.

smartfloweri korral ei esita me enam selliseid soove. Selle asemel oleme need ellu viinud – tänu smartflower POP-ile, maailma esimesele kõikehõlmavale päikeseenergiasüsteemile.

Tänu erakordsele konstruktsioonile:elektrienergia kogu majapidamise jaoks

Tänu erakordsele konstruktsioonile ja täiuslikult sünkroonitud komponentidele toodab süsteem aastas keskmiselt umbes 4000 kWh, rahuldades seega Kesk-Euroopa majapidamise kogu keskmise elektrivajaduse.

Tõeline pöördepunkt: saavutab autonoomsuse astme umbes 60%

 Smartflower POP esindab muutuvaid aegu. Süsteemi suurus ei ole enam kõigi asjade ainus mõõdupuu. Oluline on üsna ühtlane tootmishulk kogu päeva jooksul, mis võimaldab toodetud energiat efektiivsemalt kasutada.

smartflower POP saavutab autonoomsuse astme umbes 60%, mis on oluliselt rohkem kui katusepealsete seadmete korral, mille keskmine näitaja on umbes 30%. Just seda me nimetamegi nutikaks!

5 põhjust, miks peaksite ostma smartflower POP-i

  • Kõikehõlmav päikeseenergia lahendus ilma suurema paigaldustööta (isehäälestuv).
  • Efektiivne energia tootmine: kuni 40% suurem võimsus tänu uuenduslikule nutikale jälgimisele, mille korral energianõudlus täidetakse täpselt siis, kui see on vajalik.
  • Tänu nutikale jahutusele ja nutikale puhastamisele vähenevad üldised soojusest ja saastest tingitud kaod kuni 15%.
  • Ideaalne lahendus, kui katusele paigaldamine ei tule kõne alla (võimatu paigaldada, esteetilistel kaalutlustel, üüripinna tõttu) – smartflower POP-i saab paigaldada aeda ja ära kolides kaasa võtta.
  • Toodetud Austrias, kõrgeima kvaliteediga ja parimate tugiteenustega kohalikelt edasimüüjatelt.