Teave

PROCON pakub modernseid energia tootmise ja kasutamise terviklahendusi, erinevaid kõrgeimatele nõudmistele vastavaid tööstusventiile, kontroll- ja ohutusseadmeid, aga ka mitmesuguseid spetsiifilisi kompleksseid seadmeid, kasutades rikkalikku oskusteavet ja maailma-mastaapset kogemust, mis on omandatud tehaste esindamisega pajude aastate vältel. Ettevõte püüab aidata leida võimalusi olemasolevate ressursside paremaks kasutamiseks ja pakkuda tehnilist tuge ja hooldust kõigile pakutavatele seadmetele.

 

Pakutavate toodete ja teenuste peamised kasutusalad on:

Paberi-, puidu- ja pelletitööstus

Nii õhk, vesi ja aur kui ka kütteõli võivad kasutatavast tehnoloogiast olenevalt olla nendes tööstustes kasutuses ja põimitud. Palun valida seadmete grupp, tehnoloogia ja nõutavad töötingimused, et oleks võimalik pakkuda sobivaid ventiile ja automaatseadmeid. Täpselt määratud kasutustingimuste ja kirjeldatud koormuse kohaselt saab pakkuda puidupelletite moodultehaseid, nende teenindust, terviklahendusi ja hooldust.
Sihtgrupp on väikese tootlusega saeveskid (u 25 000 tonni pelleteid aastas). Kogu tehase tarneaeg on valitud seadmetest (veskid, kuivatid, pressid jne.) olenevalt kuni 6 kuud, millele järgneb paigaldamine ja seadistamine.

 

Oleme edasimüüjad järgmiste
ettevõtete toodangule:

Logo NEWeco-tec
Logo Rematec
Logo KFM

NEWeco-tec on Euroopa juhtiv kompaktsete ja moodulkonstruktsiooniga konteinerlindikuivatite tootja.

Rematec GmbH & Co KG loodi 2004. a. Terviku tarnijana pakub ettevõte majandusobjektide ja põllumajandustehnika jaoks valmis lahendusi Planeerimise, masinaosade, metallkonstruktsioonide ja lisatarvikute tootmise kaudu kerkis Rematec ettevõttena (loodud 1946) esile.

1969 looduna on KFM Regelungstechnik GmbH peamiselt pühendunud tööstusliku kütmise ja tootmistehnika kontrollimisele ja reguleerimisele enamikus tööstusharudes, k.a laevaehitus.